Mam na studiach koleżankę, która dorabia - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam na studiach koleżankę, która dorabia

Mam na studiach koleżankę, która dorabia sobie jako kelnerka w knajpie studenckiej. Organizują tam regularnie wieczorki karaoke, a że na całkiem nieźle śpiewam wymyśliłem sobie, że wezmę udział i skradnę jej serce. Śpiewanie szło mi super dopóki nie dostałem napadu kichania. Samo kichanie to nic takiego, ale zatoczyłem się i spadłam ze sceny prosto na stolik, przy którym siedział właściciel knajpy. Mam zakaz wstępu, a dziewczę nie przyznaje się teraz nawet, że mnie kojarzy!
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał landrynki na podłodze, czekał aż obejdą je mrówki i potem zjadał je razem z mrówkami. Twierdził, że to niesamowite smaczne i zdrowe, ale mnie jakoś nigdy nie przekonał. Miał też inne dziwne zachowania więc szybko go wywaliłem. Od tego czasu minęło już grubo ponad rok, a ja wciąż nie mogę się pozbyć tych pierd*lonych mrówek!
REKLAMA

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym miasteczku. Każdy się tu zna przynajmniej z widzenia. Pewnego dnia w pracy wydając towar klientowi zauważyłem, że dziwnie się na mnie patrzy. Gdy wkładałem do jego bagażnika ostatni worek poczułem, że zatrzaskują się jego drzwi - zatrzymały się na mojej głowie zostawiając piękny ślad. Potem usłyszałem od klienta, że to za jego córkę i mam się cieszyć że jeszcze żyję. Najgorsze jest to, że gość wraca praktycznie codziennie i mnie obserwuje. Na koniec muszę wspomnieć, że w tym miasteczku mieszkam od niedawna, a jego córki nigdy nawet na oczy nie widziałem.
REKLAMA

REKLAMA