Mam na studiach koleżankę, która dorabia - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam na studiach koleżankę, która dorabia

Mam na studiach koleżankę, która dorabia sobie jako kelnerka w knajpie studenckiej. Organizują tam regularnie wieczorki karaoke, a że na całkiem nieźle śpiewam wymyśliłem sobie, że wezmę udział i skradnę jej serce. Śpiewanie szło mi super dopóki nie dostałem napadu kichania. Samo kichanie to nic takiego, ale zatoczyłem się i spadłam ze sceny prosto na stolik, przy którym siedział właściciel knajpy. Mam zakaz wstępu, a dziewczę nie przyznaje się teraz nawet, że mnie kojarzy!
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA