Ojciec dorwał się do Instagrama mojej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ojciec dorwał się do Instagrama mojej

Ojciec dorwał się do Instagrama mojej dziewczyny i w trakcie rodzinnego obiadu nabijał się z jej kaczych dziubków na fotach. Kiedy wzięła do ręki pieczywo, powiedział jej żeby lepiej uważała bo spuchnie jej w brzuchu i się przekręci. Aż się popłakał ze śmiechu kiedy to powiedział. Dziewczyna również się popłakała, ale ona z rozpaczy. Zakładam, że miałaby większy dystans do całej tej sytuacji gdyby nie to że było to spotkanie zapoznawcze.
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA