Razem ze mną zatrudniono bardzo przystojnego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Razem ze mną zatrudniono bardzo przystojnego

Razem ze mną zatrudniono bardzo przystojnego faceta. Poznałam go na szkoleniu, które mieliśmy odbywać razem. Siedziałam naprzeciwko niego, kiedy puścił mi oczko. Zaśmiałam się i odpowiedziałam tym samym. Facet niesamowicie się wkurzył, bo był pewien, że nabijam się z jego tiku nerwowego, o którym nie miałam pojęcia. Próbowałam wyjaśnić sytuację i to nie raz - on i tak ma mnie, za pustą lalunię bez empatii i szacunku do innych. Szkoda, bo pod koniec szkolenia dowiedziałam się, że niedługo będzie moim szefem.
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA