Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej

Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej w stołówce koledzy zaczęli mi śpiewać sto lat. Inni dołączali i po chwili ze 100 osób śpiewało. Tak mnie to wzruszyło, że aż mi głos odebrało, ale szybko doszłam do siebie kiedy usłyszałam "A taaaaa Dorota, nie ta laska!"i wszyscy się rozeszli. Ani jedna osoba nie złożyła mi faktycznych życzeń! To była dla mnie błyskawiczna zamiana euforii w doła.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA