Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej

Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej w stołówce koledzy zaczęli mi śpiewać sto lat. Inni dołączali i po chwili ze 100 osób śpiewało. Tak mnie to wzruszyło, że aż mi głos odebrało, ale szybko doszłam do siebie kiedy usłyszałam "A taaaaa Dorota, nie ta laska!"i wszyscy się rozeszli. Ani jedna osoba nie złożyła mi faktycznych życzeń! To była dla mnie błyskawiczna zamiana euforii w doła.
REKLAMA


Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym

Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym amatorem pieczywa. Choćby nie wiem jak był najedzony, to jak widzi chleb albo bułkę, to chce je zjeść, albo chociaż nadgryźć. Koło wyjścia z mojego bloku jest śmietnik, a obok niego ludzie codziennie wyrzucają czerstwe pieczywo dla gołębi. Za każdym razem jak wychodzimy z domu bez wózka, synek wyrywa się do tego pieczywa i muszę go siłą odciągać, co kończy się płaczem i krzykiem.

REKLAMA


Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną

Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną bałaganiarą, dlatego stanąłem jak wryty, kiedy zobaczyłem, że sama z siebie sprząta łazienkę. Szybko sprowadziła mnie na ziemię tłumacząc, że sprząta jedynie lustro i jego okolice żeby zrobić ładne selfie.

REKLAMA
REKLAMA