Kiedyś po imprezie rodzinnej zostało nam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kiedyś po imprezie rodzinnej zostało nam

Kiedyś po imprezie rodzinnej zostało nam trochę lodów. Dzieciaki chciały je dojesć, ale powiedziałam im, że i tak już przesadziły ze słodyczami i dokładki nie będzie. Była afera, ale ostatecznie się poddały i zapomniałam o lodach... ale one nie. Wstały w środku nocy i chciały się cichaczem dobrać do zamrażarki. Ich plan pokrzyżował kurczak mrożony w całości. Spadł synkowi na nogę. Skończyło się na złamaniu.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA