Byłem z dziewczyną 4 lata. Tuż po tym jak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem z dziewczyną 4 lata. Tuż po tym jak

Byłem z dziewczyną 4 lata. Tuż po tym jak przyjęła moje oświadczyny pokłóciła się ze swoją najlepsza przyjaciółką. Nie chciała mi powiedzieć o co poszło, ale owa przyjaciółka sama się do mnie zgłosiła. Ukochana związała się ze mną bo byłem bardzo towarzyski, miałem dużą grupę znajomych z przeróżnych środowisk i dla niej robiącej doktorat z socjologii było to wspaniałe poletko doświadczalne. Planowała mnie zostawić tuż po obronie doktoratu, i o to się pokłóciły bo po oświadczynach nie mogła dalej wkręcać przyjaciółce, że nasz związek to "nic poważnego".
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA