Byłem na randce zapoznawczej ze świetną - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem na randce zapoznawczej ze świetną

Byłem na randce zapoznawczej ze świetną dziewczyną, Przegadaliśmy 3 godziny i nagle zapytała mnie o wątek z serialu, o którym nigdy wcześniej nawet nie słyszałem (Prawo ulicy). W momencie kiedy dotarło do niej, że go nie oglądałem wstała i bez słowa wyszła. Do dzisiaj się do mnie nie odzywa.
REKLAMA

Moi rodzice są na emeryturze a wirus

Moi rodzice są na emeryturze a wirus zaskoczył ich na drugim końcu świata - w Wietnamie. Nie widziałam ich od paru miesięcy, ale regularnie do mnie dzwonią... wypytać jak się miewa pies. Wysłali też dwie pocztówki... adresowane do psa, a wczoraj przyszła spora paczka zagraniczna adresowana o dziwo do mnie. W środku była masa zabawek dla PSA!
REKLAMA

Spacerowałem sam po górach. Wracając do

Spacerowałem sam po górach. Wracając do schroniska napotkałem na grupę dzieciaków w wieku podstawówki. Piknikowali wraz z opiekunami. Pozdrowiłem ich i wtedy jakaś mała dziewczynka na mnie spojrzała i przerażona wykrzyczała "Yeti!". Po chwili 20tka małych dzieciaków z autentycznym przerażeniem rozbiegła się na wszystkie strony bo bały się, że ich zjem. Współczuję opiekunom.
REKLAMA

REKLAMA