Żona była z dzieciakami u babci, więc - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Żona była z dzieciakami u babci, więc

Żona była z dzieciakami u babci, więc zrobiłem imprezę dla kumpli. mimo wielkich obiekcji małżonki Przesadziłem z alkoholem i odpadłem na kanapie. Kiedy się obudziłem miałem paski do depilacji poprzyklejane na całej twarzy. Nie wiem, który debil to wymyślił, ale nie mam teraz brwi. Na co dzień pracuję w obsłudze klienta i szef kazał mi iść na przymusowy urlop, a dzieciaki się mnie boją i płaczą na mój widok. Tacy kumple to prawdziwy skarb.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc nadal chodzę do pracy, bo lubię przebywać wśród ludzi. Dzisiaj do sklepu, w którym pracuję przyszedł starszy pan i na pytanie czy mogę mu jakoś pomóc spojrzał na mnie jak na wariatkę i powiedział: "O ja pierd*le dziecko drogie, pomóż lepiej sobie. Czy Ty nie widzisz jaka Ty jesteś k*rwa gruba?!". I to starsi ludzi narzekają na tą "dzisiejszą młodzież"?
REKLAMA

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie należy do lekkich, a pracuję z podopiecznymi, którzy mają demencję. Pewnego dnia wszedłem do pokoju rezydentki. Zamiast niej, zastałem tam rezydenta, który użył fotela, jak toalety, podtarł się gazetą i wszystko co znajdowało się w bobliżu, wysmarował fekaliami. Niewiele myśĺąc złapałem za klamkę, by wyjść z pokoju...Tak, klamka też była SOCZYŚCIE wysmarowana. Chyba wszyscy na oddziale słyszeli mój krzyk.
REKLAMA

REKLAMA