Żona była z dzieciakami u babci, więc - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Żona była z dzieciakami u babci, więc

Żona była z dzieciakami u babci, więc zrobiłem imprezę dla kumpli. mimo wielkich obiekcji małżonki Przesadziłem z alkoholem i odpadłem na kanapie. Kiedy się obudziłem miałem paski do depilacji poprzyklejane na całej twarzy. Nie wiem, który debil to wymyślił, ale nie mam teraz brwi. Na co dzień pracuję w obsłudze klienta i szef kazał mi iść na przymusowy urlop, a dzieciaki się mnie boją i płaczą na mój widok. Tacy kumple to prawdziwy skarb.
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA