Żona była z dzieciakami u babci, więc - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Żona była z dzieciakami u babci, więc

Żona była z dzieciakami u babci, więc zrobiłem imprezę dla kumpli. mimo wielkich obiekcji małżonki Przesadziłem z alkoholem i odpadłem na kanapie. Kiedy się obudziłem miałem paski do depilacji poprzyklejane na całej twarzy. Nie wiem, który debil to wymyślił, ale nie mam teraz brwi. Na co dzień pracuję w obsłudze klienta i szef kazał mi iść na przymusowy urlop, a dzieciaki się mnie boją i płaczą na mój widok. Tacy kumple to prawdziwy skarb.
REKLAMA

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów.

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów. Siedzieli i coraz bardziej upojeni napojami wyskokowymi oglądali kolejne hity. Nie wzięliśmy pod uwagę, że warto byłoby przenieść nasze papugi z domu na taką imprezę. Dźwięki, którymi nas raczą w środku nocy od paru dni są nie do opisania. Za każdym razem jestem bliska zawału.
REKLAMA

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic, więc wzięliśmy się z żoną ostro za temperowanie jego zapędów. Żeby dostać kieszonkowe musi pilnować porządku w swoim pokoju , raz w miesiącu ugotować obiad dla wszystkich i raz na dwa tygodnie sprząta łazienkę. Początki były trudne, ale w zeszłym miesiącu sam z siebie zaproponował, że zrobi pranie. Parę razy robił to pod nadzorem, a później pozwoliliśmy mu już robić samemu. Wczoraj chciał zrobić nam niespodziankę i uprać również nasze rzeczy. Bardzo miły gest, szkoda tylko, że zamiast płynu do płukania przez pomyłkę wlał wybielacz.
REKLAMA

REKLAMA