Tak mnie bolał ząb, że chodziłam po - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Tak mnie bolał ząb, że chodziłam po

Tak mnie bolał ząb, że chodziłam po ścianach, a dentysta mógł mnie przyjąć dopiero następnego dnia rano. Wieczorem wzięłam bardzo silne leki przeciwbólowe, ale i tak nie mogłam zasnąć przez parę godzin. Ledwo zasnęłam obudził mnie dzwonek do drzwi. Starsza sąsiadka zadzwoniła o DRUGIEJ W NOCY bo potrzebowała pilnej pomocy, przy zmianie baterii w pilocie do telewizora.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA