Tak mnie bolał ząb, że chodziłam po - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Tak mnie bolał ząb, że chodziłam po

Tak mnie bolał ząb, że chodziłam po ścianach, a dentysta mógł mnie przyjąć dopiero następnego dnia rano. Wieczorem wzięłam bardzo silne leki przeciwbólowe, ale i tak nie mogłam zasnąć przez parę godzin. Ledwo zasnęłam obudził mnie dzwonek do drzwi. Starsza sąsiadka zadzwoniła o DRUGIEJ W NOCY bo potrzebowała pilnej pomocy, przy zmianie baterii w pilocie do telewizora.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA