Moi rodzice mają młodego szczeniaka w - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moi rodzice mają młodego szczeniaka w

Moi rodzice mają młodego szczeniaka w domu. Do tej pory zawsze jak u nich byłem to bawiłem się z nim w podgryzanie. Machałem rękami, a on mnie próbował ugryźć - robił to na tyle delikatnie, że poza drobnymi zadrapaniami nic mi się nie działo. Przed ostatnią wizytą boleśnie się poparzyłem, więc nie miałem ochoty na zabawę. Pies widząc, że ręce chowam rzucił się na moje krocze. Niestety byłem w cienkich dresach i nie mogę powiedzieć, że wyszedłem z tego bez szwanku.
REKLAMA

Mieszkam na dwunastym piętrze wieżowca.

Mieszkam na dwunastym piętrze wieżowca. Wracam dzisiaj z pracy, a nad windą wyświetla się komunikat o awarii. Kondycję mam przeciętną, ale jak trzeba to trzeba. Koło dziesiątego piętra zaczęłam podpierać się o drabinkę ręką, którą trzymałam klucze. Gdy zmieniałam uchwyt, klucze wyśliznęły mi się z ręki i poleciały na samiutki dół. W mieszkaniu nikogo nie było, więc jedyna opcja to iść po nie i wrócić. To prawdziwy cud, że nie dostałam ataku serca, wchodząc tam drugi raz.
REKLAMA

Leżałam w szpitalu na zapalenie płuc, już

Leżałam w szpitalu na zapalenie płuc, już pod koniec hospitalizacji miałam mieć prześwietlenie nerek a wieczorem dzień przed badaniem czekała mnie... lewatywa. Po owym nieprzyjemnym zabiegu musiałam chwilę poleżeć na kozetce i dopiero mogłam się udać do toalety, no więc leże już tak chyba z minutę i nagle zebrało mi się na potężne kichnięcie. Już nie miałam z czym iść do wc.
REKLAMA

REKLAMA