Moi rodzice mają młodego szczeniaka w - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moi rodzice mają młodego szczeniaka w

Moi rodzice mają młodego szczeniaka w domu. Do tej pory zawsze jak u nich byłem to bawiłem się z nim w podgryzanie. Machałem rękami, a on mnie próbował ugryźć - robił to na tyle delikatnie, że poza drobnymi zadrapaniami nic mi się nie działo. Przed ostatnią wizytą boleśnie się poparzyłem, więc nie miałem ochoty na zabawę. Pies widząc, że ręce chowam rzucił się na moje krocze. Niestety byłem w cienkich dresach i nie mogę powiedzieć, że wyszedłem z tego bez szwanku.
REKLAMA

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko co jej powie wróżka. W zeszłym roku poprosiła mnie o to bym opowiadała jej każdy swój sen, bo zdaniem wróżki mam w sobie kosmiczną cząstkę, która sprawia, że moje sny są prorocze. Wyśmiałam ją, bo dla mnie to kompletne banialuki, ale skoro się uparła to przez parę dni opowiadałam jej o "mrówkach mutantach zjadających koty", "tsunami lawy"i innych nie mniej wykręconych snach. Do dzisiaj jest na mnie obrażona, bo jej zdaniem bezczelnie się z niej nabijałam. Co poradzić, że ja naprawdę mam zazwyczaj takie porypane sny!Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za

Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za blisko związany z mamusią kiedy po pijaku przyznaje Ci się, że nigdy by Cię nie zdradził bo nie mógłby spojrzeć w oczy... swojej mamie. Na moje oburzenie zareagował zdziwieniem, bo przecież partnerów można w życiu mieć wielu, ale matka jest tylko jedna. Jeszcze bardzo się zdziwił kiedy go rzuciłam.
REKLAMA

REKLAMA