U teściów w salonie wisi zdjęcie mojego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
U teściów w salonie wisi zdjęcie mojego

U teściów w salonie wisi zdjęcie mojego faceta i jego byłej. Jesteśmy po ślubie już drugi rok i coraz bardziej mi to przeszkadza. Mam taki charakter, że unikam konfliktów i do tej pory nic nie mówiłam bo liczyłam, że albo teściowa w końcu się opamięta, albo mąż zainterweniuje, ale wczoraj zdobyłam się na rozmowę z nim i powiedziałam mu, że bardzo mi się to nie podoba. Mąż zbył mnie słowami: "Daj spokój, chyba wiesz, że ona wiesza to zdjęcie tuż przed naszym przyjazdem, a zaraz po wyjściu chowa je do szafy". Nie wiedziałam, ale ta informacja jakoś wcale mnie nie pociesza.
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA