Byłam na randce z naprawdę fajnym kolesiem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłam na randce z naprawdę fajnym kolesiem

Byłam na randce z naprawdę fajnym kolesiem. Mimo jednej bardzo irytującej cechy spotkałam się z nim kolejne dwa razy. Ostatecznie nie mogłam jednak znieść tego, że za każdym razem kiedy powiedziałam coś z czym się mocno zgadzał mówił "Dobra dziewczyna!"tonem jak do psa, którego chwali. Warto dodać, że facet zawodowo zajmuje się trenowaniem psów.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA