Żona w delegacji, a do mnie w sobotę - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Żona w delegacji, a do mnie w sobotę

Żona w delegacji, a do mnie w sobotę dzwoni szef, że najważniejszy klient ma jakiś problem ze sprzętem i nieba mi uchyli jeśli się tym zajmę. Do dzieciaków wpadła babcia, a ja pojechałem do owego klienta i udało mi się błyskawicznie sprawę załatwić. Wróciłem do domu akurat na naleśniki, ale kompletnie straciłem apetyt kiedy zobaczyłem czym je przewraca - packą z dziurkami do sprzątania kociej kuwety!
REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.
REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.
REKLAMA

REKLAMA