Od wielu lat marzyło mi się zobaczyć mur - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od wielu lat marzyło mi się zobaczyć mur

Od wielu lat marzyło mi się zobaczyć mur chiński na żywo, ale z natury jestem wielkim strachem. Bałam się latać, bałam się zgubić w obcym kraju i zasadniczo bałam się wszystkiego. Rodzina postawiła mnie przed faktem dokonanym i w wakacje zeszłego roku wręczyli mi oraz mężowi bilety lotnicze do Pekinu. Na styczeń żebym miała czas na przygotowania. Przez koronawirusa oczywiście z wyjazdu nic nie wyszło. Mąż chciał mnie pocieszyć, więc kupił bilety do Mediolanu bo Włochy są moim ulubionym europejskim krajem. Dzisiaj mieliśmy lecieć, ale ten wyjazd również nam przepadł.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA