Mój facet ma dość nietypowe hobby - uwielbia - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój facet ma dość nietypowe hobby - uwielbia

Mój facet ma dość nietypowe hobby - uwielbia piec ciasta. Oglądaliśmy jakieś romansidło na laptopie, a on przytulił się do mnie i rozmarzony powiedział: "Nawet nie wiesz co miałbym ochotę Ci teraz zrobić...". Ja mu odpowiedziałam zalotnie, że przecież film może poczekać i może się brać do roboty po czym zaczęłam go całować. On mnie odepchnął... i poszedł do kuchni robić mi tort bezowy!
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA