Od dłuższego czasu gaśnie mi światło w - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od dłuższego czasu gaśnie mi światło w

Od dłuższego czasu gaśnie mi światło w łazience i doprowadzało mnie to do szału. Nikt inny w rodzinie nie miał podobnych problemów. Mąż powiedział, że najwyraźniej lampa się przegrzewa i to sygnał, że za długo siedzę w łazience. Po dwóch tygodniach przyznał się, że do włącznika światła zamontował przełącznik, którym może sterować z komórki i robił sobie ze mnie jaja.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA