Byłam w odwiedzinach u mojej siostry. Jej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłam w odwiedzinach u mojej siostry. Jej

Byłam w odwiedzinach u mojej siostry. Jej dzieciaki skakały na trampolinie i próbowały mnie namówić na skakanie, ale mi się od takich rzeczy robi niedobrze i podziękowałam. Po jakimś czasie przyszły do mnie zaaferowane z "wyliczeniami"na kartce. Narysowały całą swoją rodzinę i starsza córka - lat 4 powiedziała: "Ciociu, wiemy że myślisz, że jesteś za gruba na trampolinę, ale policzyliśmy, że skoro wytrzymuje całą naszą rodzinę, a my razem ważymy PRAWIE tyle co Ty, to nie ma się o co bać".
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA