Mój mąż stracił ostatnio głównego kontrahenta - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój mąż stracił ostatnio głównego kontrahenta

Mój mąż stracił ostatnio głównego kontrahenta i zaczął się bardzo przejmować naszą sytuacją finansową. Mamy pokaźne oszczędności, ale on chciałby mocno przyciąć wydatki do czasu aż wszystko wróci do normy. Dzisiaj rano obraził się na mnie, że załatwiam się w domu, kiedy mogłabym chwilę wytrzymać i zrobić to w pracy oszczędzając wodę i papier toaletowy. Mam wielką nadzieję, że szybko znajdzie nowego, dużego klienta, bo inaczej zaraz mi pewnie zabroni się kąpać i prać.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA