Mój mąż stracił ostatnio głównego kontrahenta - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój mąż stracił ostatnio głównego kontrahenta

Mój mąż stracił ostatnio głównego kontrahenta i zaczął się bardzo przejmować naszą sytuacją finansową. Mamy pokaźne oszczędności, ale on chciałby mocno przyciąć wydatki do czasu aż wszystko wróci do normy. Dzisiaj rano obraził się na mnie, że załatwiam się w domu, kiedy mogłabym chwilę wytrzymać i zrobić to w pracy oszczędzając wodę i papier toaletowy. Mam wielką nadzieję, że szybko znajdzie nowego, dużego klienta, bo inaczej zaraz mi pewnie zabroni się kąpać i prać.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA