Zasnąłem w pociągu. Obudziło mnie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zasnąłem w pociągu. Obudziło mnie

Zasnąłem w pociągu. Obudziło mnie majstrowanie przy moim kroczu. Starsza pani chciała mi zapiąć rozporek, ale tak jej latała ręka, że jej to nie szło. Nie zauważyła, że się przebudziłem a ja głupi wymyśliłem, że poczekam aż jej się uda i będę spał dalej i w ten sposób unikniemy niezręcznej sytuacji dla obu stron. Pani gmerała przy moim rozporku przez pełne 10 minut zanim w końcu jej się udało.
REKLAMA

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od samego początku nie przypadł mi do gustu - zachowywał się specyficznie, niby normalnie, ale jakoś tak mechanicznie. Kiedyś poprosiłam współlokatorkę, żeby obudziła mnie rano. Miałam projekt do dokończenia, a ona w przeciwieństwie do mnie jest rannym ptaszkiem. Punktualnie o godzinie 6.00 obudziło mnie lizania po twarzy... przez tego kolesia. Oboje mi jeszcze zrobili aferę, że przecież to nic takiego. Wyprowadziłam się jeszcze tego samego dnia.
REKLAMA

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i poszedł do fizjoterapeuty, który przypisał mu ćwiczenia rozciągające. Staruszek wychodzi dwa razy dziennie do ogrodu (mieszkamy na parterze) i tam się rozciąga. Stęka przy tym, sapie niemiłosiernie, a czasem nawet krzyczy na całe osiedle. On nie widzi w tym problemu - ja za to wstydzę się za niego i za siebie.
REKLAMA

REKLAMA