Zasnąłem w pociągu. Obudziło mnie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zasnąłem w pociągu. Obudziło mnie

Zasnąłem w pociągu. Obudziło mnie majstrowanie przy moim kroczu. Starsza pani chciała mi zapiąć rozporek, ale tak jej latała ręka, że jej to nie szło. Nie zauważyła, że się przebudziłem a ja głupi wymyśliłem, że poczekam aż jej się uda i będę spał dalej i w ten sposób unikniemy niezręcznej sytuacji dla obu stron. Pani gmerała przy moim rozporku przez pełne 10 minut zanim w końcu jej się udało.
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA