Niedaleko mojego mieszkania remontują - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedaleko mojego mieszkania remontują

Niedaleko mojego mieszkania remontują drogę i skrzyżowanie. Dojazdy do pracy wydłużyły mi się z 15 minut czasem nawet do godziny, więc szefowa pozwoliła mi przyjeżdżać do biura raz w tygodniu. W pozostałe dni pracuję z domu. Udało mi się, zrobić spory postęp w dużym projekcie i zadowolona powiedziałam do siebie: "Tak jest dziewczyno. Zasłużyłaś na kawę i zmianę tampona!". Przerażone spojrzenia kolegów z biurek obok uświadomiły mi, że tym razem jednak jestem w biurze. Jeśli tak zdziczałam po 2 tygodniach pracy z domu, nie wiem co by się ze mną działo po dłuższym czasie.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA