Niedaleko mojego mieszkania remontują - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedaleko mojego mieszkania remontują

Niedaleko mojego mieszkania remontują drogę i skrzyżowanie. Dojazdy do pracy wydłużyły mi się z 15 minut czasem nawet do godziny, więc szefowa pozwoliła mi przyjeżdżać do biura raz w tygodniu. W pozostałe dni pracuję z domu. Udało mi się, zrobić spory postęp w dużym projekcie i zadowolona powiedziałam do siebie: "Tak jest dziewczyno. Zasłużyłaś na kawę i zmianę tampona!". Przerażone spojrzenia kolegów z biurek obok uświadomiły mi, że tym razem jednak jestem w biurze. Jeśli tak zdziczałam po 2 tygodniach pracy z domu, nie wiem co by się ze mną działo po dłuższym czasie.
REKLAMA

Mój facet bardzo często zakrada się za mną

Mój facet bardzo często zakrada się za mną i znienacka nadstawia twarz do całusa. Tak silnie mnie do tego przyzwyczaił, że dzisiaj odruchowo pocałowałam w policzek jakiegoś dziadka bo nachylił się tuż obok mnie do rozkładu jazdy na przystanku. Przeprosiłam, ze wstydu zrobiłam się purpurowa... i nie wiedząc co innego zrobić uciekłam, a ludzie którzy akurat stali na przystanku odprowadzili mnie badawczo-rozbawionymi spojrzeniami.
REKLAMA

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef zatrudnił na okres próbny studenciaka, który nie miał ani wiedzy ani motywacji, a jego jedyną zaletą była chęć pracy za stawkę mocno poniżej rynkowej. Szef stwierdził, że nia ma kasy, a chłopak szybko się nauczy. Pierwszego dnia nauczył się, że Java i JavaScript to nie to samo - dla laika to pewnie nic takiego, ale dla "doświadczonego programisty"za jakiego się podawał to już podstawowa luka we wiedzy. Drugiego dnia nauczył się, że nasz główny serwer firmowy to nie jest drukarka - wyłączył go niechcący, bo "nie wiedział jak włączyć tą drukarkę". Tego dnia nauczył się również, że nie warto ściemniać bo z okresu próbnego można wylecieć w moment.
REKLAMA

REKLAMA