Niedaleko mojego mieszkania remontują - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedaleko mojego mieszkania remontują

Niedaleko mojego mieszkania remontują drogę i skrzyżowanie. Dojazdy do pracy wydłużyły mi się z 15 minut czasem nawet do godziny, więc szefowa pozwoliła mi przyjeżdżać do biura raz w tygodniu. W pozostałe dni pracuję z domu. Udało mi się, zrobić spory postęp w dużym projekcie i zadowolona powiedziałam do siebie: "Tak jest dziewczyno. Zasłużyłaś na kawę i zmianę tampona!". Przerażone spojrzenia kolegów z biurek obok uświadomiły mi, że tym razem jednak jestem w biurze. Jeśli tak zdziczałam po 2 tygodniach pracy z domu, nie wiem co by się ze mną działo po dłuższym czasie.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA