Niedaleko mojego mieszkania remontują - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedaleko mojego mieszkania remontują

Niedaleko mojego mieszkania remontują drogę i skrzyżowanie. Dojazdy do pracy wydłużyły mi się z 15 minut czasem nawet do godziny, więc szefowa pozwoliła mi przyjeżdżać do biura raz w tygodniu. W pozostałe dni pracuję z domu. Udało mi się, zrobić spory postęp w dużym projekcie i zadowolona powiedziałam do siebie: "Tak jest dziewczyno. Zasłużyłaś na kawę i zmianę tampona!". Przerażone spojrzenia kolegów z biurek obok uświadomiły mi, że tym razem jednak jestem w biurze. Jeśli tak zdziczałam po 2 tygodniach pracy z domu, nie wiem co by się ze mną działo po dłuższym czasie.
REKLAMA


Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym

Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym amatorem pieczywa. Choćby nie wiem jak był najedzony, to jak widzi chleb albo bułkę, to chce je zjeść, albo chociaż nadgryźć. Koło wyjścia z mojego bloku jest śmietnik, a obok niego ludzie codziennie wyrzucają czerstwe pieczywo dla gołębi. Za każdym razem jak wychodzimy z domu bez wózka, synek wyrywa się do tego pieczywa i muszę go siłą odciągać, co kończy się płaczem i krzykiem.

REKLAMA


Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną

Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną bałaganiarą, dlatego stanąłem jak wryty, kiedy zobaczyłem, że sama z siebie sprząta łazienkę. Szybko sprowadziła mnie na ziemię tłumacząc, że sprząta jedynie lustro i jego okolice żeby zrobić ładne selfie.

REKLAMA
REKLAMA