Od paru dni wydzwaniają do mnie kobiety - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od paru dni wydzwaniają do mnie kobiety

Od paru dni wydzwaniają do mnie kobiety i proszą o zapisanie na "USG metodą Peruwiańską". Nie mam pojęcia co to znaczy, nawet wujek Google milczy w tej kwestii, ale ja jestem stolarzem, a nie lekarzem albo innym magikiem od USG. Kiedy proszę o wyjaśnienie przy kolejnym telefonie, obrażają się na mnie bo one szukają pomocy i nie mają czasu na dokształcanie takiego nieuka.
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA