Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc.

Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc. Poprosiłam chłopaka żeby zrobił mi zupkę chińską. Umierałam z głodu, a wiedziałam, że i tak nie mam co liczyć na więcej z jego strony. Powiedział, że tylko skończy rozgrywkę na konsoli i już mi robi. Po godzinie czekania poddałam się i sama doczołgałam się do kuchni i zrobiłam sobie tę przeklętą zupkę. Wtedy mój chłopak nagle się odnalazł. Zapytał czy jemu też zrobiłam i obraził się kiedy dowiedział się, że zrobiłam tylko sobie.
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA