Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc.

Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc. Poprosiłam chłopaka żeby zrobił mi zupkę chińską. Umierałam z głodu, a wiedziałam, że i tak nie mam co liczyć na więcej z jego strony. Powiedział, że tylko skończy rozgrywkę na konsoli i już mi robi. Po godzinie czekania poddałam się i sama doczołgałam się do kuchni i zrobiłam sobie tę przeklętą zupkę. Wtedy mój chłopak nagle się odnalazł. Zapytał czy jemu też zrobiłam i obraził się kiedy dowiedział się, że zrobiłam tylko sobie.
REKLAMA

Zabrałam swojego psa na kontrolę do

Zabrałam swojego psa na kontrolę do weterynarza. Przystojny doktor zbadał psa i stwierdził, że ma bardzo sporą nadwagę po czym zlustrował mnie krytycznie wzrokiem i zapytał czy wiem, że nasi podopieczni najczęściej przyjmują wzorce zachowań i zwyczaje jedzeniowe po nas?
REKLAMA

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał mnie ogromny bukiet kwiatów i czekoladki. Pomyślałam, że to od mojego chłopaka. Akurat był w delegacji, ale wiedział, że następnego dnia mam wolne. Rozpromieniona przeczytałam załączona karteczkę z krótką wiadomością: "Przepraszam, że przespałam się z Twoim chłopakiem".
REKLAMA

REKLAMA