Moja narzeczona została potrącona przez - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja narzeczona została potrącona przez

Moja narzeczona została potrącona przez samochód. Od tamtej pory twierdzi, że ma problemy z pamięcią. Dziwnym trafem ma problem z przypomnieniem sobie wyłącznie jednej sytuacji - naszych zaręczyn. Dopiero co planowaliśmy ślub i kupno mieszkania, a teraz znów jesteśmy na etapie "jeszcze za młodzi na te rzeczy".
REKLAMA

Moi rodzice są na emeryturze a wirus

Moi rodzice są na emeryturze a wirus zaskoczył ich na drugim końcu świata - w Wietnamie. Nie widziałam ich od paru miesięcy, ale regularnie do mnie dzwonią... wypytać jak się miewa pies. Wysłali też dwie pocztówki... adresowane do psa, a wczoraj przyszła spora paczka zagraniczna adresowana o dziwo do mnie. W środku była masa zabawek dla PSA!
REKLAMA

Spacerowałem sam po górach. Wracając do

Spacerowałem sam po górach. Wracając do schroniska napotkałem na grupę dzieciaków w wieku podstawówki. Piknikowali wraz z opiekunami. Pozdrowiłem ich i wtedy jakaś mała dziewczynka na mnie spojrzała i przerażona wykrzyczała "Yeti!". Po chwili 20tka małych dzieciaków z autentycznym przerażeniem rozbiegła się na wszystkie strony bo bały się, że ich zjem. Współczuję opiekunom.
REKLAMA

REKLAMA