Chciałam nieznacznie rozjaśnić sobie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Chciałam nieznacznie rozjaśnić sobie

Chciałam nieznacznie rozjaśnić sobie włosy. Parę minut po tym jak fryzjerka skończyła mi zakładać folie salon wypełnił się gęstym dymem i włączył się alarm przeciwpożarowy. Wszyscy wybiegli przed budynek. Ja zapomniałam o rozjaśniaczu, fryzjerka zapomniała o rozjaśniaczu. Dopiero kiedy głowa zaczęła mnie piec fryzjerka w panice zaczęła mi zdejmować sreberka na środku ulicy. Moje włosy mają kolor żółto-pomarańczowy.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA