Byłem na randce z dziewczyną w kinie. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem na randce z dziewczyną w kinie.

Byłem na randce z dziewczyną w kinie. Po wyjściu zobaczyłem masę nieodebranych połączeń od sąsiadów i wiadomość, że okradziono mi mieszkanie. Postanowiliśmy zmienić plany i pojechać do mojego mieszkania oszacować straty i wtedy zobaczyłem, że ktoś mi obrysował cały bok auta. Wkurzyłem się strasznie, a dziewczyna stwierdziła, że przecież to tylko dobra materialne i za bardzo się tym wszystkim przejmuję... i mnie rzuciła, bo ona nie chce być z takim materialistą.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA