Byłem na randce z dziewczyną w kinie. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem na randce z dziewczyną w kinie.

Byłem na randce z dziewczyną w kinie. Po wyjściu zobaczyłem masę nieodebranych połączeń od sąsiadów i wiadomość, że okradziono mi mieszkanie. Postanowiliśmy zmienić plany i pojechać do mojego mieszkania oszacować straty i wtedy zobaczyłem, że ktoś mi obrysował cały bok auta. Wkurzyłem się strasznie, a dziewczyna stwierdziła, że przecież to tylko dobra materialne i za bardzo się tym wszystkim przejmuję... i mnie rzuciła, bo ona nie chce być z takim materialistą.
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA