Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili

Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili urządzenia, które emitują dźwięki nie słyszalne przez ludzi, a nie do zniesienia przez myszy. Może i ludzie dźwięków nie słyszą, ale ja mam napadowe ostre bóle głowy od kiedy je podłączyli, myszom za to zdaje się to nie przeszkadzać w najmniejszym stopniu. Raz byłam cały dzień w domu sama i wyłączyłam wszystkie urządzenia. Jak tylko reszta rodziny wróciła wkurzyła się na mnie, a ojciec wykrzyczał, że nie ma zamiaru tolerować moich nastoletnich histerii i wszystkie włączył ponownie. Kłujące bóle głowy pojawiły się od razu...
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA