Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili

Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili urządzenia, które emitują dźwięki nie słyszalne przez ludzi, a nie do zniesienia przez myszy. Może i ludzie dźwięków nie słyszą, ale ja mam napadowe ostre bóle głowy od kiedy je podłączyli, myszom za to zdaje się to nie przeszkadzać w najmniejszym stopniu. Raz byłam cały dzień w domu sama i wyłączyłam wszystkie urządzenia. Jak tylko reszta rodziny wróciła wkurzyła się na mnie, a ojciec wykrzyczał, że nie ma zamiaru tolerować moich nastoletnich histerii i wszystkie włączył ponownie. Kłujące bóle głowy pojawiły się od razu...
REKLAMA

Zabrałam swojego psa na kontrolę do

Zabrałam swojego psa na kontrolę do weterynarza. Przystojny doktor zbadał psa i stwierdził, że ma bardzo sporą nadwagę po czym zlustrował mnie krytycznie wzrokiem i zapytał czy wiem, że nasi podopieczni najczęściej przyjmują wzorce zachowań i zwyczaje jedzeniowe po nas?
REKLAMA

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał mnie ogromny bukiet kwiatów i czekoladki. Pomyślałam, że to od mojego chłopaka. Akurat był w delegacji, ale wiedział, że następnego dnia mam wolne. Rozpromieniona przeczytałam załączona karteczkę z krótką wiadomością: "Przepraszam, że przespałam się z Twoim chłopakiem".
REKLAMA

REKLAMA