Mój brat chętnie bierze do siebie mojego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój brat chętnie bierze do siebie mojego

Mój brat chętnie bierze do siebie mojego syna. Zawsze świetnie się razem bawią, a przy okazji zazwyczaj planują dla mnie jakiegoś psikusa. Ostatnim razem trochę jednak ich poniosła fantazja. Jestem nauczycielką w szkole, ostatnio stałam z synem w kolejce do kasy, a obok stała grupka dzieciaków z mojej szkoły. Syn zdziwionym głosem zapytał: "Jak to tym razem chcesz płacić? Nie chowamy pod kurtkę jak poprzednio?". Dzięki braciszku, bardzo śmieszne.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA