Mój brat chętnie bierze do siebie mojego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój brat chętnie bierze do siebie mojego

Mój brat chętnie bierze do siebie mojego syna. Zawsze świetnie się razem bawią, a przy okazji zazwyczaj planują dla mnie jakiegoś psikusa. Ostatnim razem trochę jednak ich poniosła fantazja. Jestem nauczycielką w szkole, ostatnio stałam z synem w kolejce do kasy, a obok stała grupka dzieciaków z mojej szkoły. Syn zdziwionym głosem zapytał: "Jak to tym razem chcesz płacić? Nie chowamy pod kurtkę jak poprzednio?". Dzięki braciszku, bardzo śmieszne.
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA