Mój brat chętnie bierze do siebie mojego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój brat chętnie bierze do siebie mojego

Mój brat chętnie bierze do siebie mojego syna. Zawsze świetnie się razem bawią, a przy okazji zazwyczaj planują dla mnie jakiegoś psikusa. Ostatnim razem trochę jednak ich poniosła fantazja. Jestem nauczycielką w szkole, ostatnio stałam z synem w kolejce do kasy, a obok stała grupka dzieciaków z mojej szkoły. Syn zdziwionym głosem zapytał: "Jak to tym razem chcesz płacić? Nie chowamy pod kurtkę jak poprzednio?". Dzięki braciszku, bardzo śmieszne.
REKLAMA

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów do nowego mieszkania i trochę się posprzeczaliśmy. Czekając na windę każde z nas zatopiło się w myślach. Przyjechała winda, wsiadłam i odruchowo chwyciłam ukochanego za rękę. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że coś jest nie tak - trzymałam za rękę starszego pana, któremu najwyraźniej bardzo to odpowiadało. Mój facet stał z drugiej strony i przyglądał się całej sytuacji z głupim uśmiechem przylepionym do twarzy.
REKLAMA

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj młody chłopak i zapytał co to za muzyka akurat leci bo bardzo mu się podoba. Szczerze zdumiona, zgodnie z prawdą, powiedziałam mu, że nie mamy nawet głośników w sklepie. Chłopak pomacał się po uszach, wyjął słuchawki i zrobił się w moment czerwony. Ja mu niezbyt pomogłam parskając niekontrolowanym śmiechem.
REKLAMA

REKLAMA