Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe

Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe służbowym w Szwecji. Ja jestem olbrzymią fanką skandynawii, więc z niecierpliwością czekałam na niespodziankę, którą obiecał mi przywieść. Dumny z siebie wręczył mi darnowy ołówek z IKEA. Nie rozumie mojego zdziwienia, bo przecież tak lubię IKEA, a to nie jest taki sobie zwykły ołówek, ale ołówek z największego sklepu tej sieci na świecie. No tak, to wszystko zmienia, a ja byłam taka niewdzięczna. Żeby była jasność ja niczego od niego nie chciałam, ale on od paru dni mi opowiadał, że ma dla mnie coś niesamowitego z wyjazdu.
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA