Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe

Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe służbowym w Szwecji. Ja jestem olbrzymią fanką skandynawii, więc z niecierpliwością czekałam na niespodziankę, którą obiecał mi przywieść. Dumny z siebie wręczył mi darnowy ołówek z IKEA. Nie rozumie mojego zdziwienia, bo przecież tak lubię IKEA, a to nie jest taki sobie zwykły ołówek, ale ołówek z największego sklepu tej sieci na świecie. No tak, to wszystko zmienia, a ja byłam taka niewdzięczna. Żeby była jasność ja niczego od niego nie chciałam, ale on od paru dni mi opowiadał, że ma dla mnie coś niesamowitego z wyjazdu.
REKLAMA

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na kierownika, który uparł się, że będzie mi uprzykrzał życie jak tylko będzie potrafił. Próbowałam coś wskórać, ale byłam tylko szeregowym pracownikiem i po paru miesiącach po prostu zrezygnowałam z pracy. W nowej pracy mam super zespół i super kierownictwo, więc nigdy nie żałowałam odejścia z tamtej firmy. Dzisiaj zaczęłam przeprowadzkę do nowego mieszkania. W trakcie noszenia kartonów wpadłam na sąsiada z naprzeciwka - tak to tamten kut*s.
REKLAMA

Facet z moich marzeń, w którym jestem od

Facet z moich marzeń, w którym jestem od miesięcy bezgranicznie zakochana w końcu mnie pocałował. Byłby to idealny moment gdyby nie to, że poluzowała mi się plomba i wpadła mu prosto do ust. Mało tego - koleś ukruszył sobie na niej własnego zęba!
REKLAMA

REKLAMA