Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe

Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe służbowym w Szwecji. Ja jestem olbrzymią fanką skandynawii, więc z niecierpliwością czekałam na niespodziankę, którą obiecał mi przywieść. Dumny z siebie wręczył mi darnowy ołówek z IKEA. Nie rozumie mojego zdziwienia, bo przecież tak lubię IKEA, a to nie jest taki sobie zwykły ołówek, ale ołówek z największego sklepu tej sieci na świecie. No tak, to wszystko zmienia, a ja byłam taka niewdzięczna. Żeby była jasność ja niczego od niego nie chciałam, ale on od paru dni mi opowiadał, że ma dla mnie coś niesamowitego z wyjazdu.
REKLAMA

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od samego początku nie przypadł mi do gustu - zachowywał się specyficznie, niby normalnie, ale jakoś tak mechanicznie. Kiedyś poprosiłam współlokatorkę, żeby obudziła mnie rano. Miałam projekt do dokończenia, a ona w przeciwieństwie do mnie jest rannym ptaszkiem. Punktualnie o godzinie 6.00 obudziło mnie lizania po twarzy... przez tego kolesia. Oboje mi jeszcze zrobili aferę, że przecież to nic takiego. Wyprowadziłam się jeszcze tego samego dnia.
REKLAMA

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i poszedł do fizjoterapeuty, który przypisał mu ćwiczenia rozciągające. Staruszek wychodzi dwa razy dziennie do ogrodu (mieszkamy na parterze) i tam się rozciąga. Stęka przy tym, sapie niemiłosiernie, a czasem nawet krzyczy na całe osiedle. On nie widzi w tym problemu - ja za to wstydzę się za niego i za siebie.
REKLAMA

REKLAMA