Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe

Mój chłopak był przez 10 dni na wyjeździe służbowym w Szwecji. Ja jestem olbrzymią fanką skandynawii, więc z niecierpliwością czekałam na niespodziankę, którą obiecał mi przywieść. Dumny z siebie wręczył mi darnowy ołówek z IKEA. Nie rozumie mojego zdziwienia, bo przecież tak lubię IKEA, a to nie jest taki sobie zwykły ołówek, ale ołówek z największego sklepu tej sieci na świecie. No tak, to wszystko zmienia, a ja byłam taka niewdzięczna. Żeby była jasność ja niczego od niego nie chciałam, ale on od paru dni mi opowiadał, że ma dla mnie coś niesamowitego z wyjazdu.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA