Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru

Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru dni jest w szpitalu, a dzieciaki są nieznośne bo nie do końca rozumieją co się dzieje. Do tego wszystkiego założony mi blokadę na koło, bo nieświadomie zaparkowałam w złym miejscu. Byłam w trakcie bajerowania strażnika miejskiego i wydawało się, że jestem na dobrej drodze żeby skończyło się na ostrzeżeniu. I wtedy mój 10 letni syn "dla jaj"włączył przedni spryskiwacz, który napryskał facetowi prosto w twarz. Młody na parę ładnych miesięcy pożegna się z kieszonkowym to może czegoś się nauczy.
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA