Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru

Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru dni jest w szpitalu, a dzieciaki są nieznośne bo nie do końca rozumieją co się dzieje. Do tego wszystkiego założony mi blokadę na koło, bo nieświadomie zaparkowałam w złym miejscu. Byłam w trakcie bajerowania strażnika miejskiego i wydawało się, że jestem na dobrej drodze żeby skończyło się na ostrzeżeniu. I wtedy mój 10 letni syn "dla jaj"włączył przedni spryskiwacz, który napryskał facetowi prosto w twarz. Młody na parę ładnych miesięcy pożegna się z kieszonkowym to może czegoś się nauczy.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA