Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru

Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru dni jest w szpitalu, a dzieciaki są nieznośne bo nie do końca rozumieją co się dzieje. Do tego wszystkiego założony mi blokadę na koło, bo nieświadomie zaparkowałam w złym miejscu. Byłam w trakcie bajerowania strażnika miejskiego i wydawało się, że jestem na dobrej drodze żeby skończyło się na ostrzeżeniu. I wtedy mój 10 letni syn "dla jaj"włączył przedni spryskiwacz, który napryskał facetowi prosto w twarz. Młody na parę ładnych miesięcy pożegna się z kieszonkowym to może czegoś się nauczy.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA