Siostra kupiła mieszkanie i kompletnie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Siostra kupiła mieszkanie i kompletnie

Siostra kupiła mieszkanie i kompletnie wyzerowała swoje oszczędności, więc zaproponowałam jej pomoc przy drobnym remoncie. Kiedy przyjechałam spojrzała na mnie i rzuciła "o widzę, że masz już na sobie ciuchy do malowania, a ja tyle się naszukałam starych łachów roboczych dla Ciebie". Chyba muszę zacząć zwracać większą uwagę na to co noszę, bo to były moje zwykłe ciuchy na co dzień.
REKLAMA

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę i pomylił wejścia do budynku. Trafił do głównego konkurenta firmy, do której aplikował. Miał wyjątkowego pecha bo trafił na niezłego śmieszka. Koleś przeprowadził z nim godzinną rozmowę, a na koniec poinformował go, że to zła firma, że oni nikogo obecnie nie szukają, ale lubi odwalać takie akcje bo zdarza się to całkiem regularnie, a większość kandydatów wstydzi się wyjaśnić sytuację z właściwą firmą, więc osłabia w ten sposób konkurencję.
REKLAMA

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut wychwalał moje zaangażowanie, nieszablonowe pomysły, naturalne cechy przywódcze, itp. Byłem pewien, że za chwilę dostanę awans i zacząłem gorączkowo liczyć w myślach jaka podwyżka może być realna w takiej sytuacji. Z rozmyślań wyrwał mnie kierownik słowami: "I właśnie dlatego tak ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale jestem pewien, że szybko znajdziesz coś nowego".
REKLAMA

REKLAMA