Moi rodzice nie mają problemów z tym - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moi rodzice nie mają problemów z tym

Moi rodzice nie mają problemów z tym żeby chłopak u mnie nocował, ale jego rodzice są bardziej spięci i kategorycznie na to nie pozwalają. Mimo wszystko czasem się do niego wkradam i śpimy u niego. Po ostatniej takiej akcji raczej już więcej się to nie uda bo skończyło się na olbrzymiej awanturze rodzinnej. Całą noc miałam koszmary i kiedy rano chłopak delikatnie mną potrząsnął żeby dać mi znać, że pora wstawać i się ewakuować ja zaczęłam się drzeć jakby mnie ktoś ze skóry obdzierał.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA