Moi rodzice nie mają problemów z tym - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moi rodzice nie mają problemów z tym

Moi rodzice nie mają problemów z tym żeby chłopak u mnie nocował, ale jego rodzice są bardziej spięci i kategorycznie na to nie pozwalają. Mimo wszystko czasem się do niego wkradam i śpimy u niego. Po ostatniej takiej akcji raczej już więcej się to nie uda bo skończyło się na olbrzymiej awanturze rodzinnej. Całą noc miałam koszmary i kiedy rano chłopak delikatnie mną potrząsnął żeby dać mi znać, że pora wstawać i się ewakuować ja zaczęłam się drzeć jakby mnie ktoś ze skóry obdzierał.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA