Ostatnio jechałam autobusem do pracy. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio jechałam autobusem do pracy.

Ostatnio jechałam autobusem do pracy. Był dość spory tłok, stałam przy kasowniku. W pewnym momencie tak sobie spojrzałam na ten kasownik, wydał mi się taki ładny, nowy, taki kształtny, z ekranikiem, nie wiem dlaczego zbliżyłam twarz do niego i polizałam ten ekranik największą powierzchnią języka jaką zdołałam i jeszcze z takim ogromnym uczuciem satysfakcji. Ale po chwili zdałam sobie sprawę z tego co robię, ludzie się na mnie gapili, poczułam że moje policzki płoną ze wstydu. Nie wiem co ze mną jest nie tak. Czy jestem psychicznie chora? Mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy. Dodam, że byłam wtedy bardzo zmęczona bo się nie wyspałam i mam nadzieję że to jest jedyny powód, przez który zrobiłam coś tak głupiego.
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA