Mój mąż jest programistą pracującym głównie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój mąż jest programistą pracującym głównie

Mój mąż jest programistą pracującym głównie z domu. Ma swoją ukochaną klawiaturę, której chyba nigdy w życiu nie czyścił. Ostatnio nasz roczny synek się do niej dorwał i zaczął się nią bawić i oczywiście w pewnym momencie gryźć. Wkurzyłam się na męża i powiedziałam, że albo ją będzie solidnie i regularnie czyścił albo trafia od razu na śmietnik. Oburzył się i powiedział, że przecież czyści, więc kazałam mu wymontować klawisze i wypadła masa kłaków naszego kota... który zmarł 4 lata temu.
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA