Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść

Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść i po szeregu badań krwi i moczu weterynarz wykluczył inne przyczyny niż nerwica. Nic takiego się ostatnio nie wydarzyło u nas w domu, więc nie daje mi to spokoju i dużo o nim myślę. W piątek zjadłam serek wiejski i pomyślałam, że mu dam wylizać opakowanie. Zawołałam go głośno i zorientowałam się, że przecież nie jestem w domu tylko w biurze. Szef bez ogródek zapytał czy coś brałam...
REKLAMA

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel zadzwonił, że miał wypadek i nie da rady. Założyłam więc jego przebranie i postanowiłam sama wystąpić w jego roli - pirata. Niektóre dzieci były na przedstawieniu już kolejny raz i zaczęły protestować, że nie jestem piratem bo jestem dziewczyną. Mała dziewczynka stanęła w mojej obronie i powiedziała, że przecież wyglądam jak pirat i mam żółte zęby jak prawdziwy pirat. Ten argument przekonał resztę niedowiarków i rozbawił rodziców, większość do łez.
REKLAMA

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na dworze więc otworzyłem sobie okno na oścież. Jakiś szalony gołąb postanowił zrobić sobie skrót przez moje auto, tylko że ja miałem otwarte tylko jedno okno. Zanim udało mi się otworzyć drugie (to wcale nie jest takie łatwe ze spanikowanym ptakiem miotającym się po całym aucie) zarakał mnie i całe wnętrze.
REKLAMA

REKLAMA