Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść

Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść i po szeregu badań krwi i moczu weterynarz wykluczył inne przyczyny niż nerwica. Nic takiego się ostatnio nie wydarzyło u nas w domu, więc nie daje mi to spokoju i dużo o nim myślę. W piątek zjadłam serek wiejski i pomyślałam, że mu dam wylizać opakowanie. Zawołałam go głośno i zorientowałam się, że przecież nie jestem w domu tylko w biurze. Szef bez ogródek zapytał czy coś brałam...
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA