Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść

Kot zaczął sobie ostatnio wygryzać sierść i po szeregu badań krwi i moczu weterynarz wykluczył inne przyczyny niż nerwica. Nic takiego się ostatnio nie wydarzyło u nas w domu, więc nie daje mi to spokoju i dużo o nim myślę. W piątek zjadłam serek wiejski i pomyślałam, że mu dam wylizać opakowanie. Zawołałam go głośno i zorientowałam się, że przecież nie jestem w domu tylko w biurze. Szef bez ogródek zapytał czy coś brałam...
REKLAMA

Z moją teściową nie darzyłyśmy się nigdy

Z moją teściową nie darzyłyśmy się nigdy wielką sympatią, ale miałyśmy dość poprawne relacje dopóki nie powiedziała mi, że jestem gruba i muszę się poważnie wziąć za siebie. Te "miłe"słowa usłyszałam następnego dnia po porodzie, kiedy przyjechała poznać swojego pierwszego wnuka.
REKLAMA

Moi rodzice oświadczyli mi dzisiaj, że musimy

Moi rodzice oświadczyli mi dzisiaj, że musimy poważnie porozmawiać. Przestraszyłem się, że któreś z nich jest poważnie chore, albo chcą się rozwieść. Nic z tych rzeczy - chcieli mi powiedzieć, że jestem adoptowany. Przyjąłem to ze spokojem i powiedziałem, że mi to nie robi różnicy i jak dla mnie są jedynymi prawdziwymi rodzicami jakich kiedykolwiek będę potrzebować. Po moich słowach wkurzyli się na mnie... bo to była ściema. Chcieli mnie nagrać ukrytą kamerą i wrzucić moją paniczną reakcję do sieci, a ja im wszystko zepsułem.
REKLAMA

REKLAMA