Sąsiadka ma wielkie problemy ze skąpstwem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Sąsiadka ma wielkie problemy ze skąpstwem

Sąsiadka ma wielkie problemy ze skąpstwem swojej 15-letniej córki. Praktycznie na nic nie wydaje kasy i odłożyła już sporą sumkę. Ostatnio zaczęła wtrącać się w wydatki rodziców i czepiać się o każdą złotówkę, którą "wydają niepotrzebnie". Miarka się przebrała i rodzice szybko jej powiedzieli, że ma się nie wtrącać w swoje sprawy. Dziewczyna lodowatym tonem oświadczyła, że to jej dziedzictwo, że oni niedługo umrą i to wszystko będzie należeć do niej. Sąsiadka jest grubo przed 40tką, ale mówi, że powoli zaczyna się bać własnej córki.
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA