Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś

Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś pierwsze USG młodej parze. Po chwili zobaczyli nie jedną, nie dwie, ale TRZY malutkie dzieciaczki. Mama wykrzyknęła zdziwiona, a ojciec głośno wypuścił powietrze... i uciekł. Do końca wizyty już nie wrócił, a sama parka już nie przyszła więcej na wizytę do mojego ojca, więc nie mam pojęcia jak potoczyła się ich historia, ale reakcja ojca nie była zbyt rokująca.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA