Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś

Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś pierwsze USG młodej parze. Po chwili zobaczyli nie jedną, nie dwie, ale TRZY malutkie dzieciaczki. Mama wykrzyknęła zdziwiona, a ojciec głośno wypuścił powietrze... i uciekł. Do końca wizyty już nie wrócił, a sama parka już nie przyszła więcej na wizytę do mojego ojca, więc nie mam pojęcia jak potoczyła się ich historia, ale reakcja ojca nie była zbyt rokująca.
REKLAMA

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział suchara na imprezie rodzinnej. Niedawno dowiedziała się, że wiele cech dzieci dziedziczą po rodzicach. Kawały małżonka są zazwyczaj tak nieudane, że dziewczyna załamała się ze strachu, że poczucie humoru mogła odziedziczyć po ojcu.
REKLAMA

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem żeby nie rozjechać zwierzaka, który niespodziewanie wybiegł mi przed maskę. Wbiłem się w drzewo. Zamiast do kościoła musieliśmy z narzeczoną pojechać do szpitala na kontrolę. Sprawcą zamieszania okazał się 3-letni chłopiec, którzy pokłócił się o jakąś pierdołę z mamą i rzucił swoją maskotkę na drogę.
REKLAMA

REKLAMA