Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś

Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś pierwsze USG młodej parze. Po chwili zobaczyli nie jedną, nie dwie, ale TRZY malutkie dzieciaczki. Mama wykrzyknęła zdziwiona, a ojciec głośno wypuścił powietrze... i uciekł. Do końca wizyty już nie wrócił, a sama parka już nie przyszła więcej na wizytę do mojego ojca, więc nie mam pojęcia jak potoczyła się ich historia, ale reakcja ojca nie była zbyt rokująca.
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA