Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś

Mój ojciec jest ginekologiem. Robił kiedyś pierwsze USG młodej parze. Po chwili zobaczyli nie jedną, nie dwie, ale TRZY malutkie dzieciaczki. Mama wykrzyknęła zdziwiona, a ojciec głośno wypuścił powietrze... i uciekł. Do końca wizyty już nie wrócił, a sama parka już nie przyszła więcej na wizytę do mojego ojca, więc nie mam pojęcia jak potoczyła się ich historia, ale reakcja ojca nie była zbyt rokująca.
REKLAMA

Przez 2 dni nie mogłam znaleźć kluczyków

Przez 2 dni nie mogłam znaleźć kluczyków do auta. W akcie desperacji zapłaciłam "fachowcowi"za włamanie się do mojego auta licząc na to, że są gdzieś pod siedzeniem albo innym zakamarku. Kluczyków w aucie nie było, a ja musiałam za usługę zapłacić 150zł. W trakcie przetrząsania auta znalazłam parę papierków i wkurzona wyrzuciłam je do kosza na śmieci... prosto na kluczyki do auta.
REKLAMA

Nigdy nie byłam na nic uczulona, aż tu

Nigdy nie byłam na nic uczulona, aż tu nagle w trakcie własnej ceremonii ślubnej w kościele dostałam potwornej reakcji alergicznej na własny bukiecik. Oczy zaczęły mnie piec, nie mogłam przestać kichać i obsmarkałam księdza na oczach wszystkich zebranych. Dopiero po wyjściu z kościoła zorientowałam się co się dzieje.
REKLAMA

REKLAMA