Wracałem autobusem od znajomych późnym - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wracałem autobusem od znajomych późnym

Wracałem autobusem od znajomych późnym wieczorem. Wysiadam na przedostatnim przystanku, a później autobus jedzie do pętli koło zajezdni w mało ciekawej okolicy. W autobusie spała młoda dziewczyna, więc chciałem zrobić dobry uczynek i obudziłem ją i chciałem zapytac czy na pewno planowała jechać do końca, ale zanim dała mi dojść do słowa popsikała mnie gazem pieprzowym. Zdecydowanie niepotrzebnie się o nią martwiłem...
REKLAMA

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel zadzwonił, że miał wypadek i nie da rady. Założyłam więc jego przebranie i postanowiłam sama wystąpić w jego roli - pirata. Niektóre dzieci były na przedstawieniu już kolejny raz i zaczęły protestować, że nie jestem piratem bo jestem dziewczyną. Mała dziewczynka stanęła w mojej obronie i powiedziała, że przecież wyglądam jak pirat i mam żółte zęby jak prawdziwy pirat. Ten argument przekonał resztę niedowiarków i rozbawił rodziców, większość do łez.
REKLAMA

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na dworze więc otworzyłem sobie okno na oścież. Jakiś szalony gołąb postanowił zrobić sobie skrót przez moje auto, tylko że ja miałem otwarte tylko jedno okno. Zanim udało mi się otworzyć drugie (to wcale nie jest takie łatwe ze spanikowanym ptakiem miotającym się po całym aucie) zarakał mnie i całe wnętrze.
REKLAMA

REKLAMA