Wracałem autobusem od znajomych późnym - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wracałem autobusem od znajomych późnym

Wracałem autobusem od znajomych późnym wieczorem. Wysiadam na przedostatnim przystanku, a później autobus jedzie do pętli koło zajezdni w mało ciekawej okolicy. W autobusie spała młoda dziewczyna, więc chciałem zrobić dobry uczynek i obudziłem ją i chciałem zapytac czy na pewno planowała jechać do końca, ale zanim dała mi dojść do słowa popsikała mnie gazem pieprzowym. Zdecydowanie niepotrzebnie się o nią martwiłem...
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA