Nigdy nie miałam najlepszych relacji - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nigdy nie miałam najlepszych relacji

Nigdy nie miałam najlepszych relacji z przyszłym teściem, jakoś od pierwszego dnia "nie kliknęło". Niemniej jednak zawsze wydawał mi się człowiekiem rodzinnym i dobrze ułożonym. Po wielu latach związku, kiedy zdecydowałam się z moim partnerem na ślub, teść w trakcie wesela, a zasadniczo na samym jego początku, przeprosił nas, że musi jechać nakarmić psa. Nie było go ponad 3 godziny, po czym wrócił i stwierdził, że nie mógł tak tylko wejść i go nakarmić, bo przecież zraniłby jego uczucia - musiał się z nim jeszcze pobawić. Pobył z nami 2 godziny, po czym pojechał "wyprowadzić psa"i już nie wrócił.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA