Nigdy nie miałam najlepszych relacji - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nigdy nie miałam najlepszych relacji

Nigdy nie miałam najlepszych relacji z przyszłym teściem, jakoś od pierwszego dnia "nie kliknęło". Niemniej jednak zawsze wydawał mi się człowiekiem rodzinnym i dobrze ułożonym. Po wielu latach związku, kiedy zdecydowałam się z moim partnerem na ślub, teść w trakcie wesela, a zasadniczo na samym jego początku, przeprosił nas, że musi jechać nakarmić psa. Nie było go ponad 3 godziny, po czym wrócił i stwierdził, że nie mógł tak tylko wejść i go nakarmić, bo przecież zraniłby jego uczucia - musiał się z nim jeszcze pobawić. Pobył z nami 2 godziny, po czym pojechał "wyprowadzić psa"i już nie wrócił.
REKLAMA

Mój facet bardzo często zakrada się za mną

Mój facet bardzo często zakrada się za mną i znienacka nadstawia twarz do całusa. Tak silnie mnie do tego przyzwyczaił, że dzisiaj odruchowo pocałowałam w policzek jakiegoś dziadka bo nachylił się tuż obok mnie do rozkładu jazdy na przystanku. Przeprosiłam, ze wstydu zrobiłam się purpurowa... i nie wiedząc co innego zrobić uciekłam, a ludzie którzy akurat stali na przystanku odprowadzili mnie badawczo-rozbawionymi spojrzeniami.
REKLAMA

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef

Wbrew zaleceniom całego zespołu, szef zatrudnił na okres próbny studenciaka, który nie miał ani wiedzy ani motywacji, a jego jedyną zaletą była chęć pracy za stawkę mocno poniżej rynkowej. Szef stwierdził, że nia ma kasy, a chłopak szybko się nauczy. Pierwszego dnia nauczył się, że Java i JavaScript to nie to samo - dla laika to pewnie nic takiego, ale dla "doświadczonego programisty"za jakiego się podawał to już podstawowa luka we wiedzy. Drugiego dnia nauczył się, że nasz główny serwer firmowy to nie jest drukarka - wyłączył go niechcący, bo "nie wiedział jak włączyć tą drukarkę". Tego dnia nauczył się również, że nie warto ściemniać bo z okresu próbnego można wylecieć w moment.
REKLAMA

REKLAMA