Moja teściowa jest typowym potworem z - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa jest typowym potworem z

Moja teściowa jest typowym potworem z opowieści i kawałów. Przez parę lat próbowałam jakoś się z nią dogadać, ale trzy lata temu zerwałam z nią wszelkie kontakty. Na wieść o tym, że poroniłam wyciągnęła szampana, którego trzymała na specjalne okazje i z nieukrywaną radością powiedziała do ukochanego synka: "To teraz możesz się już bez przeszkód rozwieść". Tego dnia straciła nie tylko kontakt z synową, ale również własnym synem.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA