Moja teściowa jest typowym potworem z - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa jest typowym potworem z

Moja teściowa jest typowym potworem z opowieści i kawałów. Przez parę lat próbowałam jakoś się z nią dogadać, ale trzy lata temu zerwałam z nią wszelkie kontakty. Na wieść o tym, że poroniłam wyciągnęła szampana, którego trzymała na specjalne okazje i z nieukrywaną radością powiedziała do ukochanego synka: "To teraz możesz się już bez przeszkód rozwieść". Tego dnia straciła nie tylko kontakt z synową, ale również własnym synem.
REKLAMA

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko co jej powie wróżka. W zeszłym roku poprosiła mnie o to bym opowiadała jej każdy swój sen, bo zdaniem wróżki mam w sobie kosmiczną cząstkę, która sprawia, że moje sny są prorocze. Wyśmiałam ją, bo dla mnie to kompletne banialuki, ale skoro się uparła to przez parę dni opowiadałam jej o "mrówkach mutantach zjadających koty", "tsunami lawy"i innych nie mniej wykręconych snach. Do dzisiaj jest na mnie obrażona, bo jej zdaniem bezczelnie się z niej nabijałam. Co poradzić, że ja naprawdę mam zazwyczaj takie porypane sny!Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za

Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za blisko związany z mamusią kiedy po pijaku przyznaje Ci się, że nigdy by Cię nie zdradził bo nie mógłby spojrzeć w oczy... swojej mamie. Na moje oburzenie zareagował zdziwieniem, bo przecież partnerów można w życiu mieć wielu, ale matka jest tylko jedna. Jeszcze bardzo się zdziwił kiedy go rzuciłam.
REKLAMA

REKLAMA