Zdarza mi się lunatykować, ale z - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zdarza mi się lunatykować, ale z

Zdarza mi się lunatykować, ale z niewyjaśnionych przyczyn jedynie w trakcie drzemek. Bardzo wciągnęła mnie ostatnio tematyka tworzenia i programowania układów elektronicznych i przez to chodzę wiecznie niewyspany. Dzisiaj w pracy przysnąłem i zacząłem we śnie chodzić po biurze. Obudził mnie szef. Podobno oferowałem ludziom jajka... świeże... z ekologicznej hodowli...
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA