Byliśmy na wakacjach i chciałem zrobić - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byliśmy na wakacjach i chciałem zrobić

Byliśmy na wakacjach i chciałem zrobić pamiątkowe zdjęcie rodzinie. W kadr wlazła mi jakaś laska, a kiedy mnie zauważyła zamiast przeprosić zaczęła się na mnie wydzierać. Twierdziła, że jest gwiazdą Instagrama i nie życzy sobie robienia jej zdjęć bez zgody, bo ona współpracuje z profesjonalnymi fotografami i zgarnia za to okrągłe sumki. Dałem jej się wykrzyczeć po czym spokojnie powiedziałem, że nie mam pojęcia kim jest, nie obchodzi mnie to, ale ma spadać mi z kadru bo przeszkadza mi w zrobieniu wakacyjnego zdjęcia ukochanym. W moment uszło z niej powietrze i chyba dopiero wtedy zrozumiała, że istnieją inni ludzie naokoło.
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA