Byliśmy na wakacjach i chciałem zrobić - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byliśmy na wakacjach i chciałem zrobić

Byliśmy na wakacjach i chciałem zrobić pamiątkowe zdjęcie rodzinie. W kadr wlazła mi jakaś laska, a kiedy mnie zauważyła zamiast przeprosić zaczęła się na mnie wydzierać. Twierdziła, że jest gwiazdą Instagrama i nie życzy sobie robienia jej zdjęć bez zgody, bo ona współpracuje z profesjonalnymi fotografami i zgarnia za to okrągłe sumki. Dałem jej się wykrzyczeć po czym spokojnie powiedziałem, że nie mam pojęcia kim jest, nie obchodzi mnie to, ale ma spadać mi z kadru bo przeszkadza mi w zrobieniu wakacyjnego zdjęcia ukochanym. W moment uszło z niej powietrze i chyba dopiero wtedy zrozumiała, że istnieją inni ludzie naokoło.
REKLAMA

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów do nowego mieszkania i trochę się posprzeczaliśmy. Czekając na windę każde z nas zatopiło się w myślach. Przyjechała winda, wsiadłam i odruchowo chwyciłam ukochanego za rękę. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że coś jest nie tak - trzymałam za rękę starszego pana, któremu najwyraźniej bardzo to odpowiadało. Mój facet stał z drugiej strony i przyglądał się całej sytuacji z głupim uśmiechem przylepionym do twarzy.
REKLAMA

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj młody chłopak i zapytał co to za muzyka akurat leci bo bardzo mu się podoba. Szczerze zdumiona, zgodnie z prawdą, powiedziałam mu, że nie mamy nawet głośników w sklepie. Chłopak pomacał się po uszach, wyjął słuchawki i zrobił się w moment czerwony. Ja mu niezbyt pomogłam parskając niekontrolowanym śmiechem.
REKLAMA

REKLAMA