Nasz kot od małego uwielbiał spać w - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nasz kot od małego uwielbiał spać w

Nasz kot od małego uwielbiał spać w dziwnych miejscach i pozycjach. Mamy nawet taką rodzinną konkurencję, kto go nakryje w najdziwniejszej konfiguracji. Zawołałem dzisiaj, żonę i dwójkę naszych małych dzieciaków bo znalazłem kota w szafie na buty z głową w starym kaloszu. Przestało być zabawnie kiedy okazało się, że kot nie żyje, zakrztusił się biedaczek myszką którą znalazł w tymże kaloszu.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA