Raz w roku wpada do nas do pracy fotograf - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Raz w roku wpada do nas do pracy fotograf

Raz w roku wpada do nas do pracy fotograf i robimy sobie pamiątkowe zdjęcie zbiorcze. Kadrowa, która za to odpowiada nie chce nigdy nas uprzedzać bo uważa, że dzięki temu nikt się nie stroi i wychodzi naturalnie. Trzeci rok z rzędu miałam akurat na sobie tę samą koszulkę. Nie jest ani jakaś wyjątkowa, ani szczególnie często jej nie ubieram, ale akurat tak wyszło. Zdjęcia pamiątkowe wieszamy na tablicy korkowej, więc doskonale widać tą nieszczęsną koszulkę. Wszyscy się teraz nabijają, że mam tylko tą jedną
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA