Po trzech miesiącach randkowania chłopak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Po trzech miesiącach randkowania chłopak

Po trzech miesiącach randkowania chłopak zaprosił mnie pierwszy raz do swoich rodziców. Praktycznie na wejściu jego matka zapytała mnie czy lubię zwierzęta. Zgodnie z prawdą odparłam, że bardzo. Jego mama z krzywym uśmiechem wręczyła mi szufelkę do kociej kuwety i powiedziała: "To chodź pomożesz mi posprzątać". Po chwili ja sprzątałam sama, a cała jego rodzina stała nade mną i zadawała mi standardowe pytania zapoznawcze. Ukochany do dzisiaj nabija się z absurdu tej całej sytuacji.
REKLAMA

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie,

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie, że ludzie mi się jakoś tak dziwnie przyglądają, ale młody z entuzjazmem opowiadał co się wydarzyło w ciągu dnia i nie miałam nawet chwili by się nad tym głębiej zastanowić. Dopiero przed blokiem kiedy wiatr mocniej zawiał poczułam powiem na plecach - szew garsonki się spruł na całej długości od szyi do samego tyłka. Zapytałam syna czy zauważył to wcześniej. Wzruszył tylko ramionami i powiedział: "Nooo, pod szkołą"i dalej opowiadał swoją historię.
REKLAMA

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie zabawy związane z liczeniem, więc teściowa chciała ją nauczyć podstaw mnożenia i dzielenia. Położyła na stole 4 córeczki i zapytała: "Mamy cztery cukierki do podziału na nas dwie. Ile każda z nas zje?". Córka podumała chwilę po czym powiedziała, że lepiej żeby sama zjadła wszystkie bo babcia i tak już jest za gruba.
REKLAMA

REKLAMA