Po trzech miesiącach randkowania chłopak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Po trzech miesiącach randkowania chłopak

Po trzech miesiącach randkowania chłopak zaprosił mnie pierwszy raz do swoich rodziców. Praktycznie na wejściu jego matka zapytała mnie czy lubię zwierzęta. Zgodnie z prawdą odparłam, że bardzo. Jego mama z krzywym uśmiechem wręczyła mi szufelkę do kociej kuwety i powiedziała: "To chodź pomożesz mi posprzątać". Po chwili ja sprzątałam sama, a cała jego rodzina stała nade mną i zadawała mi standardowe pytania zapoznawcze. Ukochany do dzisiaj nabija się z absurdu tej całej sytuacji.
REKLAMA

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel zadzwonił, że miał wypadek i nie da rady. Założyłam więc jego przebranie i postanowiłam sama wystąpić w jego roli - pirata. Niektóre dzieci były na przedstawieniu już kolejny raz i zaczęły protestować, że nie jestem piratem bo jestem dziewczyną. Mała dziewczynka stanęła w mojej obronie i powiedziała, że przecież wyglądam jak pirat i mam żółte zęby jak prawdziwy pirat. Ten argument przekonał resztę niedowiarków i rozbawił rodziców, większość do łez.
REKLAMA

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na dworze więc otworzyłem sobie okno na oścież. Jakiś szalony gołąb postanowił zrobić sobie skrót przez moje auto, tylko że ja miałem otwarte tylko jedno okno. Zanim udało mi się otworzyć drugie (to wcale nie jest takie łatwe ze spanikowanym ptakiem miotającym się po całym aucie) zarakał mnie i całe wnętrze.
REKLAMA

REKLAMA