Po trzech miesiącach randkowania chłopak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Po trzech miesiącach randkowania chłopak

Po trzech miesiącach randkowania chłopak zaprosił mnie pierwszy raz do swoich rodziców. Praktycznie na wejściu jego matka zapytała mnie czy lubię zwierzęta. Zgodnie z prawdą odparłam, że bardzo. Jego mama z krzywym uśmiechem wręczyła mi szufelkę do kociej kuwety i powiedziała: "To chodź pomożesz mi posprzątać". Po chwili ja sprzątałam sama, a cała jego rodzina stała nade mną i zadawała mi standardowe pytania zapoznawcze. Ukochany do dzisiaj nabija się z absurdu tej całej sytuacji.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA