Po trzech miesiącach randkowania chłopak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Po trzech miesiącach randkowania chłopak

Po trzech miesiącach randkowania chłopak zaprosił mnie pierwszy raz do swoich rodziców. Praktycznie na wejściu jego matka zapytała mnie czy lubię zwierzęta. Zgodnie z prawdą odparłam, że bardzo. Jego mama z krzywym uśmiechem wręczyła mi szufelkę do kociej kuwety i powiedziała: "To chodź pomożesz mi posprzątać". Po chwili ja sprzątałam sama, a cała jego rodzina stała nade mną i zadawała mi standardowe pytania zapoznawcze. Ukochany do dzisiaj nabija się z absurdu tej całej sytuacji.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA