Bardzo źle wychodzę na zdjęciach. Zawsze - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Bardzo źle wychodzę na zdjęciach. Zawsze

Bardzo źle wychodzę na zdjęciach. Zawsze jeśli wiem, że ktoś mi robi zdjęcie to mam jakąś wykrzywioną, minę mimo wszelkich starań naturalnej mimiki. U mnie w biurze wprowadzili elektroniczne karty dostępu wraz z identyfikatorami ze zdjęciem. Na zdjęciu wyszłam tak komicznie jakbym się naćpała i miała jakieś halucynacje. W firmie zapanował teraz nowy zwyczaj - ludzie przychodzą do mnie i proszą o pokazanie identyfikatora bo mieli kiepski dzień i potrzebują czegoś na poprawę humoru.
REKLAMA

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka

Na imprezie rodzinnej, ojciec mojego chłopaka zaczął się do mnie przystawiać w dość nachalny sposób. Próbowałam jakoś załagodzić sytuację bez afery i wtedy z ukrycia wyskoczył mój chłopak i zaczął się na mnie wydzierać. Okazało się, że to był "test"czy ukochany nadal będzie mi się podobać za 30 lat i ich zdaniem go oblałam. Dla mnie cała sytuacja była patologiczna i rzuciłam chłopaka z marszu, ale wciąż się zastanawiam jak ich zdaniem powinnam była się zachować żeby ten ich test zaliczyć.
REKLAMA

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i

Odebrałam dzisiaj młodego z przedszkola i korzystając z ładnej pogody poszliśmy na mały spacer. Na ławce w parku leżał zalany w trupa menel w stroju Świętego Mikołaja (ktoś go musiał wyrzucić na śmietnik). Synek stwierdził, że to były zwłoki Mikołaja. Sytuacja była tak beznadziejna, że w końcu mu powiedziałam, że Mikołaj tak naprawdę nie istnieje, ale to wcale nie polepszyło mu humoru.
REKLAMA

REKLAMA