Szef przyszedł do mnie po urlopie i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Szef przyszedł do mnie po urlopie i

Szef przyszedł do mnie po urlopie i powiedział, że jest bardzo zawiedziony moim podejściem do pracy i zdecydował się, że jednak nie dostanę awansu ze względu na mój demonstracyjny brak zaangażowania. Zawiodłem jego zaufanie bo nie sprawdzałem poczty przez 4 dni urlopu, który wziąłem żeby pochować brata i załatwić wszystkie formalności z tym związane, bo rodzice są w takim szoku, że nie dali rady...
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA