Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na

Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na późniejszy powrót mojego 16-letniego brata z imprezy. Wrócił w środku nocy zalany w trupa, ale mimo wszystko udało mu się zachować bardzo cicho. Wysłał zdjęcie godziny na piekarniku (tak żeby rodzice rano mogli zweryfikować, o której wrócił) i położył się spać. Akcja zakończyła by się pełnym sukcesem, gdyby tylko położył się spać do swojego łóżka, a nie łóżka staruszków.
REKLAMA

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział suchara na imprezie rodzinnej. Niedawno dowiedziała się, że wiele cech dzieci dziedziczą po rodzicach. Kawały małżonka są zazwyczaj tak nieudane, że dziewczyna załamała się ze strachu, że poczucie humoru mogła odziedziczyć po ojcu.
REKLAMA

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem żeby nie rozjechać zwierzaka, który niespodziewanie wybiegł mi przed maskę. Wbiłem się w drzewo. Zamiast do kościoła musieliśmy z narzeczoną pojechać do szpitala na kontrolę. Sprawcą zamieszania okazał się 3-letni chłopiec, którzy pokłócił się o jakąś pierdołę z mamą i rzucił swoją maskotkę na drogę.
REKLAMA

REKLAMA