Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na

Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na późniejszy powrót mojego 16-letniego brata z imprezy. Wrócił w środku nocy zalany w trupa, ale mimo wszystko udało mu się zachować bardzo cicho. Wysłał zdjęcie godziny na piekarniku (tak żeby rodzice rano mogli zweryfikować, o której wrócił) i położył się spać. Akcja zakończyła by się pełnym sukcesem, gdyby tylko położył się spać do swojego łóżka, a nie łóżka staruszków.
REKLAMA

Przez 2 dni nie mogłam znaleźć kluczyków

Przez 2 dni nie mogłam znaleźć kluczyków do auta. W akcie desperacji zapłaciłam "fachowcowi"za włamanie się do mojego auta licząc na to, że są gdzieś pod siedzeniem albo innym zakamarku. Kluczyków w aucie nie było, a ja musiałam za usługę zapłacić 150zł. W trakcie przetrząsania auta znalazłam parę papierków i wkurzona wyrzuciłam je do kosza na śmieci... prosto na kluczyki do auta.
REKLAMA

Nigdy nie byłam na nic uczulona, aż tu

Nigdy nie byłam na nic uczulona, aż tu nagle w trakcie własnej ceremonii ślubnej w kościele dostałam potwornej reakcji alergicznej na własny bukiecik. Oczy zaczęły mnie piec, nie mogłam przestać kichać i obsmarkałam księdza na oczach wszystkich zebranych. Dopiero po wyjściu z kościoła zorientowałam się co się dzieje.
REKLAMA

REKLAMA