Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na

Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na późniejszy powrót mojego 16-letniego brata z imprezy. Wrócił w środku nocy zalany w trupa, ale mimo wszystko udało mu się zachować bardzo cicho. Wysłał zdjęcie godziny na piekarniku (tak żeby rodzice rano mogli zweryfikować, o której wrócił) i położył się spać. Akcja zakończyła by się pełnym sukcesem, gdyby tylko położył się spać do swojego łóżka, a nie łóżka staruszków.
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA