Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na

Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na późniejszy powrót mojego 16-letniego brata z imprezy. Wrócił w środku nocy zalany w trupa, ale mimo wszystko udało mu się zachować bardzo cicho. Wysłał zdjęcie godziny na piekarniku (tak żeby rodzice rano mogli zweryfikować, o której wrócił) i położył się spać. Akcja zakończyła by się pełnym sukcesem, gdyby tylko położył się spać do swojego łóżka, a nie łóżka staruszków.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA