Jestem zarejestrowana w znanym serwisie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem zarejestrowana w znanym serwisie

Jestem zarejestrowana w znanym serwisie randkowym. Wczoraj napisał do mnie kolega z pracy, który bardzo mi się podoba, ale nigdy jakoś nie wykazywał mną zainteresowania. Na jednym ze zdjęć, które wrzuciłam całuję pięknego, kolorowego motyla. Facet napisał mi "Jesteś niczym ten piękny motyl, który przez większość życia był tłustą larwą. Napisz do mnie jeśli kiedyś przepoczwarzysz się w tego motyla". Najgorsze jest to, że dopiero dzisiaj rano dotarło do niego, że to do mnie napisał. Pracujemy od 10 lat w odległości paru metrów od siebie, a on mnie nawet nie skojarzył.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał landrynki na podłodze, czekał aż obejdą je mrówki i potem zjadał je razem z mrówkami. Twierdził, że to niesamowite smaczne i zdrowe, ale mnie jakoś nigdy nie przekonał. Miał też inne dziwne zachowania więc szybko go wywaliłem. Od tego czasu minęło już grubo ponad rok, a ja wciąż nie mogę się pozbyć tych pierd*lonych mrówek!
REKLAMA

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym miasteczku. Każdy się tu zna przynajmniej z widzenia. Pewnego dnia w pracy wydając towar klientowi zauważyłem, że dziwnie się na mnie patrzy. Gdy wkładałem do jego bagażnika ostatni worek poczułem, że zatrzaskują się jego drzwi - zatrzymały się na mojej głowie zostawiając piękny ślad. Potem usłyszałem od klienta, że to za jego córkę i mam się cieszyć że jeszcze żyję. Najgorsze jest to, że gość wraca praktycznie codziennie i mnie obserwuje. Na koniec muszę wspomnieć, że w tym miasteczku mieszkam od niedawna, a jego córki nigdy nawet na oczy nie widziałem.
REKLAMA

REKLAMA