Jestem zarejestrowana w znanym serwisie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem zarejestrowana w znanym serwisie

Jestem zarejestrowana w znanym serwisie randkowym. Wczoraj napisał do mnie kolega z pracy, który bardzo mi się podoba, ale nigdy jakoś nie wykazywał mną zainteresowania. Na jednym ze zdjęć, które wrzuciłam całuję pięknego, kolorowego motyla. Facet napisał mi "Jesteś niczym ten piękny motyl, który przez większość życia był tłustą larwą. Napisz do mnie jeśli kiedyś przepoczwarzysz się w tego motyla". Najgorsze jest to, że dopiero dzisiaj rano dotarło do niego, że to do mnie napisał. Pracujemy od 10 lat w odległości paru metrów od siebie, a on mnie nawet nie skojarzył.
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA