Jestem zarejestrowana w znanym serwisie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem zarejestrowana w znanym serwisie

Jestem zarejestrowana w znanym serwisie randkowym. Wczoraj napisał do mnie kolega z pracy, który bardzo mi się podoba, ale nigdy jakoś nie wykazywał mną zainteresowania. Na jednym ze zdjęć, które wrzuciłam całuję pięknego, kolorowego motyla. Facet napisał mi "Jesteś niczym ten piękny motyl, który przez większość życia był tłustą larwą. Napisz do mnie jeśli kiedyś przepoczwarzysz się w tego motyla". Najgorsze jest to, że dopiero dzisiaj rano dotarło do niego, że to do mnie napisał. Pracujemy od 10 lat w odległości paru metrów od siebie, a on mnie nawet nie skojarzył.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA