Mój chłop ostatnimi czasy się zaczął - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój chłop ostatnimi czasy się zaczął

Mój chłop ostatnimi czasy się zaczął nakręcać na "medyczne nowinki"i czyta jakieś niestworzone badania pseudonaukowe i szczerze w nie wierzy. Ostatnim, najgorszym absurdem, który znalazł jest to, że zbyt długie spanie przyczynia się do zawałów serca w przyszłości, więc wziął sobie za punkt honoru, żeby w ciągu ostatnich dwóch tygodni dać mi spać tak mało, jak to jest tylko fizycznie możliwe.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA