Mój chłop ostatnimi czasy się zaczął - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój chłop ostatnimi czasy się zaczął

Mój chłop ostatnimi czasy się zaczął nakręcać na "medyczne nowinki"i czyta jakieś niestworzone badania pseudonaukowe i szczerze w nie wierzy. Ostatnim, najgorszym absurdem, który znalazł jest to, że zbyt długie spanie przyczynia się do zawałów serca w przyszłości, więc wziął sobie za punkt honoru, żeby w ciągu ostatnich dwóch tygodni dać mi spać tak mało, jak to jest tylko fizycznie możliwe.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA