Kiedy po totalnie zarwanej nocce próbowałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kiedy po totalnie zarwanej nocce próbowałem

Kiedy po totalnie zarwanej nocce próbowałem swoje odespać ostatnie chwile przed pracą, moje psy tak zaczęły ujadać, że absolutnie nie było szans na zmrużenie oka. Wściekły i nie do końca świadom, że powinienem się zastanowić, dlaczego tak ujadają, szedłem do nich z zamiarem okrzyczenia, żeby szły spać. Nie udało mi się to, gdyż po drodze zostałem kompletnie znokautowany przez włamywacza.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA