Kiedy po totalnie zarwanej nocce próbowałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kiedy po totalnie zarwanej nocce próbowałem

Kiedy po totalnie zarwanej nocce próbowałem swoje odespać ostatnie chwile przed pracą, moje psy tak zaczęły ujadać, że absolutnie nie było szans na zmrużenie oka. Wściekły i nie do końca świadom, że powinienem się zastanowić, dlaczego tak ujadają, szedłem do nich z zamiarem okrzyczenia, żeby szły spać. Nie udało mi się to, gdyż po drodze zostałem kompletnie znokautowany przez włamywacza.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA